Już w piątek, 26 czerwca 2026 roku, Bytom po raz kolejny stanie się rowerową stolicą regionu. W ramach akcji „Aktywne Lato w Mieście” zapraszamy mieszkańców do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – „Początek Wakacji z Rowerem w Stylu Retro”, organizowanym wspólnie z 188. Bytomską Krytyczną Masą Rowerową oraz Stowarzyszeniem Rowerowy Bytom. Start przejazdu zaplanowano na godzinę 18:00...