Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, jak sama nazwa mówi, spaja w sobie pięć ważnych elementów – łączy i przenika dziedziny teatru, tańca, i ruchu, będąc instytucją miasta Bytomia, mieszczącą się w dzielnicy Rozbark. Jednym z atutów, który pozwala rozwijać naszą działalność jest siedziba instytucji – wyjątkowy budynek Cechowni kopalni Rozbark.

Naszą MISJĄ jest przybliżać widzom sztukę tańca poprzez różne formy od festiwali i rezydencji, po programy edukacyjne i społeczne, mające za zadanie animować głównie środowisko lokalne, tworząc jednocześnie jedno z ważniejszych miejsc na tanecznej mapie Polski. Nie zapominamy i kontynuujemy myśl BYTOMIA TAŃCZĄCEGO, w którym najważniejsze jest przebudzenie energii i zmotywowanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz stworzenie wspólnej przestrzeni kulturotwórczej.

Wydobywamy pokłady energetyczne, kreatywne, fizyczne, cielesne, świadomościowe, poznawcze. Tworzymy i propagujemy sztukę tańca współczesnego, wzbogacanego o różne formy teatralne i ruchowe. Wreszcie, akcentujemy obecność teatru w Bytomiu.

Szczegóły
Godziny pracy
 • Dni robocze
  7:00-16:00
 • Sobota
  17:00-21:00
 • Niedziela
  17:00-21:00
Szczegóły
Godziny pracy
 • Dni robocze
  7:00-16:00
 • Sobota
  17:00-21:00
 • Niedziela
  17:00-21:00
Wydarzenia
Zapraszamy do wzięcia udziału!
Teatr ROZBARK zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w ramach projektu „Lato w Teatrze”! Od 19 do 23 sierpnia w Teatrze ROZBARK odbędą się zajęcia taneczne i teatralne skierowane do dzieci w wieku: 6-10 lat (kl. I-III) oraz 11-15 lat (IV-VIII). Zajęcia...
OD 300 ZŁ