
-
Turniej Otwarcia Lata na Orliku
Pierwsze sportowe emocje czekają na uczestników już 27 czerwca 2026 roku na Kompleksie Boisk Orlik przy ul. Chorzowskiej 28H w Bytomiu.
Biuro zawodów rozpocznie pracę o godz. 10:30, natomiast start rozgrywek zaplanowano na godz. 11:00.
Tego dnia równocześnie rozegrane zostaną:
- turniej koszykówki 3×3.
Kolejne wakacyjne turnieje
Na tym jednak nie koniec sportowych atrakcji. W ramach projektu odbędą się również:
1 sierpnia 2026 r.
Orlikowy Półmetek Wakacji
Kompleks Boisk Orlik, ul. Tysiąclecia 7 w Bytomiu
5 września 2026 r.
Finałowy Turniej Koszykówki Ulicznej 3×3 „Finał na Orliku”
Kompleks Boisk Orlik, ul. Chorzowska 28H w Bytomiu
Liczba miejsc ograniczona
Udział w zawodach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, wziąć udział może maksymalnie 8 drużyn, dlatego o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego kompletowania składów i przesyłania formularzy zgłoszeniowych.
Sportowe wakacje pełne emocji
„Aktywne Lato na Orlikach” to doskonała okazja do rywalizacji sportowej, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu podczas wakacyjnej przerwy. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników sportu do wspólnej zabawy i walki o zwycięstwo w duchu fair play.
Projekt dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu “Aktywny Orlik”.
Niezbędne dokumenty:
Regulamin akcji :Aktywne Lato na Orlikach”
Oświadczenie zawodnika / zgoda rodzica / opiekuna prawnego
Zapraszamy na bytomskie Orliki – rozpocznijcie wakacje na sportowo!

