Zapraszamy do galerii Rotunda na spotkanie z autorką książki „365 dni motywacji, matki biegaczki”. Spotkanie z Panią Anetą poprowadzi Agnieszka Baron-Tworkowska.

Miejsce wystawy: Galeria Rotunda MBP
31 października 2023, godz. 18:00
wstęp wolny

Cytując Panią Anetę:

Każdy człowiek jest ważny, dlatego też warto odnaleźć w sobie pasję i robić to, co się lubi. Należy wyznaczać sobie cele i małymi krokami do nich podążać. Istotne jest też mieć motywację by żyć najlepiej jak to tylko możliwe, bo wtedy czerpie się  radość z życia i człowiek jest szczęśliwy. Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić i nie wiesz od czego zacząć, zacznij od zmiany siebie na lepsze… Jeżeli matka trójki dzieci, potrafi znaleźć czas dla rodziny, bliskich, siebie i swoich pasji – chodząc do pracy, studiując, organizując różne akcje charytatywne – to każdy człowiek, w tym Ty też jesteś w stanie wszystkiego dokonać, o czym marzysz, tylko uwierz w siebie!

Oprócz tego, że jestem nauczycielką, jestem także absolwentką liceum technicznego, gastronomiczno-hotelarskiego w Bytomiu oraz studium medycznego, dlatego postanowiłam ukazać trochę siebie właśnie w tutejszej bibliotece w Bytomiu.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Baron-Tworkowska.  Zastępca redaktora naczelnego w Imperium Media w Gliwicach. Wcześniej związana z Radiem Katowice, Radiem Silesia oraz portalem Silesion.pl. Jej motto to: „nie ma ludzi nudnych, trzeba tylko zadawać właściwe pytania”. Kobieta wielu twarzy i zainteresowań. Prywatnie mama dwójki maluchów, które pomagają jej odkryć kolejne pokłady kreatywności.

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
KONTAKT
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia