Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai – Pierwsza Tajemnica – familijny, przygodowy, Szwecja, 2018; reż.: Josephine Bornebusch; obsada: Ester Vuori, Frank Dorsin; dubbing, wiek 6+

Pierwsze zlecenie dla Detektywistycznego Biuro Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu, w szkole w Valleby, znika cenna nagroda. Czy dzieciom uda się ją odnaleźć?

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse.

Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica? Przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach młodych detektywów.
Czas trwania: 89 min. (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)
Sala: Ki-Nowa (II piętro)
Seanse: 29.01, godz. 10:00 oraz 17:00

Szczegóły wydarzenia
BILETY
13 ZŁ
KONTAKT
BILETY
13 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia