Mecz o wszystko – familijny, Holandia, Niemcy, 2022; reż.: Camiel Schouwenaar; obsada: Maik Cillekens, Anouar Kasmi, Kailani Busker, Mohamed Tijani; dubbing, wiek 9+

Gol! Najlepsi przyjaciele Dylan i Youssef marzą o zostaniu zawodowymi piłkarzami, jednak treningi przerywa nieszczęśliwy wypadek jednego z nich. Czy Dylan wróci na boisko i sięgnie po wymarzony puchar?

Dylan to pasjonat piłki nożnej, który pod okiem swojego taty-trenera ambitnie pracuje na upragnione zwycięstwo w turnieju. Niestety nieszczęśliwy wypadek sprawia, że pełen zapału młody napastnik musi poruszać się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jego miejsce w turnieju zajmuje najlepszy przyjaciel z drużyny, który staje się nowym liderem zespołu. Dylan, pomimo trudności, nadal jest zdeterminowany, aby wygrać Złoty Puchar. Czy zdoła zmierzyć się z nową, wymagającą sytuacją?

„Mecz o wszystko” to podnosząca na duchu historia o ograniczeniach, które mogą obudzić niezwykłą siłę. Wyróżniony na 9. MFF Kino Dzieci film to opowieść o prawdziwej przyjaźni i nieoczekiwanym zwycięstwie, nie tylko na boisku.
Czas trwania: 90 min. (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)
Sala Ki-Nowa (II piętro)
Seanse: 06.02, 08.02, godz. 15:00

Szczegóły wydarzenia
BILETY
13 ZŁ
KONTAKT
BILETY
13 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia