Kolejny rok Becekobus wyrusza w drogę po bytomskich dzielnicach. W tym roku zaplanowaliśmy: Ogrodobusik, Rycerzobusik, Hasiobusik w kosmosie, Ulobusik, Artbusik i Teatrobusik. To gwarancja, że każdy z najmłodszych znajdzie coś dla siebie. Projekt kierowany do dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat).

12.08-16.08,
godz. 10.00-13.00
Hasiobusik w kosmosie
Po raz pierwszy w kilkunastoletniej historii BECEKOBUSA, nasz pojazd wyruszy poza ziemską orbitę! Zapraszamy na pierwszą wakacyjną podróż w kosmos! Wyruszamy z misją wykorzystania w twórczy sposób kosmo-śmieci. Podczas warsztatów zbudujemy własną galaktykę, rakiety, elementy strojów kosmonautów, jak hełm czy plecak odrzutowy, a nawet roboty. Nie wykluczamy też bliskich spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, a być może nawet z samymi istotami pozaziemskimi! Powstanie też wielka ścianka z mapą kosmosu, przy której będzie można sobie zrobić zdjęcia.

Miejsca:
12.08 – Pałac w Miechowicach, ul. Dzierżonia 30 (BILETY WYPRZEDANE)
13.08 – Amfiteatr, Park Miejski im. hm. Franciszka Kachla
14.08 – Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi, ul. Armii Krajowej 40
15.08 – Bytomskie Centrum Kultury, pl. Karin Stanek 1
16.08 – Amfiteatr, Park Miejski im. hm. Franciszka Kachla

Bilety: 10 zł za każde zajęcia
Dojazd na zajęcia we własnym zakresie.

Dzieci, które zostają z nami przez cały dzień, będą miały zapewnioną opiekę w czasie przerwy między zajęciami, pojawią się też w tym czasie dodatkowe atrakcje, będzie można też wykorzystać przerwę na jedzenie. Wyjątkiem jest 14.08.2024, kiedy musimy się przenieść – należy we własnym zakresie dojechać na miejsce drugich zajęć!

 

Szczegóły wydarzenia
BILETY
10 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia