Kolejny rok Becekobus wyrusza w drogę po bytomskich dzielnicach. W tym roku zaplanowaliśmy: Ogrodobusik, Rycerzobusik, Hasiobusik w kosmosie, Ulobusik, Artbusik i Teatrobusik. To gwarancja, że każdy z najmłodszych znajdzie coś dla siebie. Projekt kierowany do dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat).

19.08-23.08,
godz. 14.00-17.00
Teatrobusik
Teatrobusik to warsztaty teatralno-rozwojowe stworzone z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Każdego dnia przeniesiemy się do innego, fascynującego świata. Odwiedzimy Dziki Zachód, Świat czarodziejów, Krainę superbohaterów, wirtualną grę i przestrzeń kosmiczną. Podczas zajęć dzieci będą budować postacie, tworzyć sceny i małe rekwizyty związane z danym tematem. Każdego dnia będą rozwijać umiejętności aktorskie, uczyć się współpracy, pewności siebie, wyrażania emocji, a także kreatywności i wyobraźni. Na zakończenie każdego dnia uczestnicy zaprezentują mini spektakl improwizowany, dzieląc się efektami pracy i wspaniałą zabawą.

Miejsca:
19.08 – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 9
20.08 – Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jana III Sobieskiego, ul. Janusza Korczaka 1
21.08 – Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi, ul. Armii Krajowej 40
22.08 – Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 6
23.08 – Spółdzielczy Klub „Sezam”, ul. Chorzowska 57b

Bilety: 10 zł za każde zajęcia
Dojazd na zajęcia we własnym zakresie.

Dzieci, które zostają z nami przez cały dzień, będą miały zapewnioną opiekę w czasie przerwy między zajęciami, pojawią się też w tym czasie dodatkowe atrakcje, będzie można też wykorzystać przerwę na jedzenie.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
10 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia