Kolejny rok Becekobus wyrusza w drogę po bytomskich dzielnicach. W tym roku zaplanowaliśmy: Ogrodobusik, Rycerzobusik, Hasiobusik w kosmosie, Ulobusik, Artbusik i Teatrobusik. To gwarancja, że każdy z najmłodszych znajdzie coś dla siebie. Projekt kierowany do dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat).

12.08-16.08,
godz. 14.00-17.00
Ulobusik
Rola pszczół w przyrodzie i dla człowieka jest ogromna i niepodważalna, ale z drugiej strony, w świadomości wielu osób zakorzeniony jest strach przed tymi owadami. Najczęstszą obawą jest lęk przed użądleniem i reakcją alergiczną organizmu. Niniejsze warsztaty mają na celu podniesienie wiedzy na temat pszczół, ich roli oraz bezpieczeństwa podczas obcowania z nimi. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję poznać życie pszczół oraz ich znaczenie dla ekosystemu.

Miejsca:
12.08 – Pałac w Miechowicach, ul. Dzierżonia 30
13.08 – Amfiteatr, Park Miejski im. hm. Franciszka Kachla
14.08 – Pasieka – zbiórka przy Hali na Skarpie, ul. Frycza Modrzewskiego 5a
15.08 – Bytomskie Centrum Kultury, pl. Karin Stanek 1
16.08 – Amfiteatr, Park Miejski im. hm. Franciszka Kachla

Bilety: 10 zł za każde zajęcia
Dojazd na zajęcia we własnym zakresie.

Dzieci, które zostają z nami przez cały dzień, będą miały zapewnioną opiekę w czasie przerwy między zajęciami, pojawią się też w tym czasie dodatkowe atrakcje, będzie można też wykorzystać przerwę na jedzenie. Wyjątkiem jest 14.08.2024, kiedy musimy się przenieść – należy we własnym zakresie dojechać na miejsce drugich zajęć!

Szczegóły wydarzenia
BILETY
10 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia