Wstęp wolny!

Zaplanowano niezwykłe wydarzenie, które przeniesie uczestników w świat rytmu, dźwięku i ekspresji. Serdecznie zapraszamy na pokaz po warsztatowy rezydencji artystycznej naszych gości z Novego Sadu, położonego w Serbii. To wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się twórczości i technikom pracy serbskich artystów.

W tym niezwykłym pokazie, który odbędzie się przy udziale studentów AST WTT Bytom, lokalnych artystów oraz członków zespołu Teatru Rozbark, publiczność będzie miała okazję doświadczyć wyjątkowego spektaklu opartego na technice body percussion. Rytmy wydobywane za pomocą ciała stanowią nie tylko formę ekspresji, ale także łączących ludzi siłę rytmu.

Ta unikalna forma przedstawienia przeniesie widzów w świat pulsujących dźwięków, gdzie ciało staje się instrumentem, a każdy ruch wyraża emocje i przekaz. To wyjątkowa okazja do zanurzenia się w kreatywnej energii, która łączy różne kultury i style artystyczne.

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia, które obiecuje być inspirującym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników sztuki i muzyki!

Szczegóły wydarzenia
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
Szczegóły wydarzenia