Roller coaster i do przodu! Tak szalone będą warsztaty 8 września (piątek) o godz. 17.00 podczas Dni Kultury Wrażliwej. Dobrze Mi Tu.
To zajęcia o budowaniu, a raczej wydobywaniu nadprzeciętnej siły z samego siebie. To budowanie świadomości tego, jak dużą sprawczość posiadamy, choć bardzo często nie mamy o tym bladego pojęcia. To czas dla nas po to, abyśmy definitywnie zaakceptowali fakt tego, że każdy z nas, na swój własny sposób jest niepowtarzalny i silny.
Prowadzenie: Natalia Staniak, która sama o sobie mówi „Jako człowiek jestem organizatorem, takim trochę totalogarem rzeczywistości zawodowej i prywatnej. Uwielbiam rozmawiać, bo to jedyne mi znane lekarstwo, które znajduje odpowiednią rehabilitację dla międzyludzkich konfliktów.
Jako trener lubię przekazywać moc i wskrzeszać w uczestnikach warsztatu siłę, której niewyczerpalne pokłady są w nas samych.
Zawodowo zajmuję się handlem (od ponad 16 lat), teambuildingiem, integracją wewnętrzna i komunikacją, która uważam za podstawę rozwoju każdego przedsiębiorstwa.
Jako Natalia jestem molem książkowym, autorką kryminału i autobiografii o byciu kobietą w niemodnej odsłonie, jak też towarzyszem dla tych, którzy akceptują mnie taką, jaką jestem”.
Bilety: 10 zł
Wiek: dorośli

Szczegóły wydarzenia
Bilety
OD 10 ZŁ
KONTAKT
Bilety
OD 10 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia