6 marca, godz. 18:00
Zapraszamy na wykład, podczas którego dowiesz się, jak to się stało, że, że monarchia i arystokracja na Wyspach przetrwała wszystkie dziejowe burze, dlaczego książę Harry nie budzi współczucia Brytyjczyków oraz skąd arystokracja i monarchia czerpie największe zyski.
Spotkanie przy herbacie poprowadzi:
dr Aleksandra Musil – tłumaczka przysięgła języka angielskiego, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego (anglistyka i iberystyka) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (prawo dowodowe). Ukończyła roczną Szkołę Prawa Angielskiego oraz Prawa Unii Europejskiej (University of Cambridge and British Law Centre) oraz specjalistyczne kursy dla tłumaczy na City University w Londynie.
Jest wykładowczynią i autorką akademickich programów nauczania przekładu prawniczego. Jest prezeską Górnośląskiego Koła Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.
W ramach hobby zgłębia tajniki historii sztuki i architektury angielskiej na kursach prowadzonych przez Uniwersytet Oksfordzki. Pasjonuje się językami obcymi i dalekimi podróżami.
Wstęp 20 zł od osoby.
Rezerwacje miejsc przez formularz:
https://forms.gle/CooyYkoTNDMTzK366
Do zobaczenia
Szczegóły wydarzenia
BILETY
20
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
BILETY
20
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
Szczegóły wydarzenia