O najmłodszych uczestników imprezy zadba Fundacja W to mi graj i Teatr Lufcik na Korbkę. Wspólnie otworzymy podwoje Centrum Otwartej Edukacji, w którym wstrzymamy Słońce, ruszymy Ziemię i to w nieco kosmicznym stylu. Lufcik na Korbkę zabierze młodych widzów do teatralnego świata, ale to nie wszystko. W bloku dla Baś i Mikołajków wyruszymy w podróż do gwiazd ze Świstakiem – opowiadaczem, bajarzem, narratologiem, który jak nikt potrafi słowem rozkołysać wyobraźnię. Będziemy wędrować poprzez Bajki robotów i inne baśnie, te znane i te mniej znane, będziemy w znanych baśniach szukać nieznanych ścieżek, żartować i bać się. Szeptać i krzyczeć. Gdzie doprowadzi nas takie spotkanie – tego nigdy nie wiadomo. Wiadomo za to, że ta wędrówka, to jedna z najbardziej fascynujących podróży.

Jeśli impreza, to musi być też muzyka. I, oczywiście, będzie. Wraz z rozegraną i rozśpiewaną Artystką, dzieciaki stworzą radosny chór i szaloną orkiestrę, by naszej Baśce odśpiewać gromkie STO LAT w sposób jedyny i niepowtarzalny.

Dziecięce obchody Imienin u BAŚKI (2.12):

Godz. 11:00
Familijny spektakl mini mini – teatr, muzyka i plastyka

Godz. 12:00
Baśki i Mikołajki w kosmosie – warsztaty baśni, opowieści i plecenia andronów

Godz. 14:00
Edukacyjne przedstawienie teatralne dla mniejszych i większych

Wstęp wolny.

Projekt „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Centrum Otwartej Edukacji” realizowany jest przez Fundację W to mi graj i dofinansowany z budżetu Gminy Bytom.

Szczegóły wydarzenia
Wstęp wolny
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia