Wiek: 13+ | poziom open

JOGA FLOW – 10:00-11:15 (75 min) – cena 70 zł

W pakiecie JOGA FLOW+TANIEC INTUICYJNY – cena 120 zł

Zajęcia organizowane są z okazji 10-lecia Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark. Prowadzącym będzie Łukasz Szleszyński, związany z zespołem artystycznym Teatru w latach 2021 – 2023, gdzie występował m.in. w takich produkcjach jak ,,Czas ryby”, ,,PROPAGANDA. ucieleśnienie”, czy ,,Bestie” w reż. i chor. Anny Piotrowskiej

JOGA FLOW to bardziej dynamiczna praktyka, która integruje płynne ruchy z oddechem, tworząc harmonijną sekwencję pozycji, które pomagają wzmocnić, wydłużyć i zrównoważyć ciało oraz umysł. Na początku przenosimy naszą uwagę na oddech, który staje się naszym przewodnikiem w podróży przez różne pozycje. Poprzez świadomość oddechu uczymy się obserwować nasze ciało, słuchać jego potrzeb i odpowiadać na nie w sposób delikatny i uważny.

Skupiamy się na płynności ruchu, co pomaga nam przenieść uwagę na tu i teraz. Zajęcia Joga Flow są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, co oznacza, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani praktykujący mogą znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od Twojego doświadczenia pomogę Ci w eksploracji praktyki, rozwijaniu siły, gibkości i równowagi oraz w osiągnięciu na koniec wyciszenia umysłu. To co, wpadasz?

O mnie

Łukasz Szleszyński – aktor, tancerz, nauczyciel tańca i jogi, trener kalisteniki, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Współpracuje z Teatrem Rozbark, Teatrem Barakah i Olsztyńskim Teatrem Tańca. Stypendysta prezydenta miasta Bytomia 2022. Prowadzi P20 studio ruchu w Bytomiu, gdzie wychodzi z ofertą tańca i jogi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej dla osób przyjezdnych! Oferujemy 50% rabatu na nocleg w Pokoje gościnne ROZBARK w weekend 6 i 7 kwietnia 2024. Promocja obowiązuje wyłącznie dla osób, które zakupią komplet biletów na warsztaty (Postać z ruchu, Taniec intuicyjny i Joga flow) odbywające się w dniach 6 i 7 kwietnia.
Aby skorzystać z promocji, należy okazać bilety przy zameldowaniu. Oferta jest ważna do wyczerpania pokojów.
Już teraz zarezerwuj swój pobyt na warsztatach w Bytomiu i skorzystaj z 50% rabatu na pokój i nocleg!
Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów przy niewystarczającej ilości uczestników.
Regulamin warsztatów oraz karta zgłoszenia na warsztaty znajdują się w szczegółach wydarzenia w kalendarium.
Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 70 ZŁ
Szczegóły wydarzenia