16 marca, godz. 9:00 – 13:00
Joga hormonalna to autorska metoda, która jest profilaktyczną terapią leczniczą, mającą za zadanie wznowienie i regulację produkcji hormonów. Poprzez aktywujący oddech ognia- bhastrika wykonujemy masaż wewnętrznych organów, który wpływa na gruczoły. Asany czyli pozycje jogiczne wykonywane są dynamicznie, a w połączeniu z wizualizacją uaktywniają przepływ energetyczny, uzdrawiając i regulując nasze ciało.
Twórczynią tej metody jest Brazylijka Dinah Rodrigues, która przeprowadziła szereg badań, udowadniając zdumiewającą skuteczność i wpływ tej techniki na pozytywne zmiany w samopoczuciu i witalności kobiety. Praktyka jest rozgrzewająca, dynamiczna i głęboko relaksująca. Dedykowana jest kobietom na różnych etapach ich życia. Praktyka wspiera kobiety z problemami tarczycowymi jak choroba Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Kobietom w okresie około menopauzalnym i dojrzałym, pomaga zminimalizować dolegliwości związane z wielkimi przemianami w organizmie i zadbaniu o dobre samopoczucie i witalność.
Joga hormonalna wspiera przyszłe mamy, szczególnie po antykoncepcji hormonami, ułatwia zajście w ciążę, wspiera też młode kobiety w uregulowaniu miesiączki.
Przebieg warsztatu:
W czasie od 4,5-5 godzin warsztatu elementy tej praktyki zostaną przedstawione tak, aby każda uczestniczka doświadczyła i nauczyła się wszystkich technik. Praktyka będzie dokładnie przedstawiona, rozłożona na pojedyncze elementy i indywidualnie dostosowana, tak aby po warsztacie z łatwością można było jej używać w domu. Podczas warsztatu zostanie również przedstawiona wiedza z zakresu ajurwedy, jakie rytuały codziennego funkcjonowania mogą być wspierające, jaka dieta nam służy. Zostanie przedstawiona medytacja jako bardzo wspierający element wpływu na nasze samopoczucie. Żadne z zadanych podczas warsztatu pytań nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.
Warsztat poprowadzi Anna Ribol, która tak o Sobie pisze: jestem nauczycielką jogi wielu stylów, z długoletnim doświadczeniem.
Moja specjalizacja to Joga hormonalna wg. Dinah Rodrigues, której uczyłam się u samej twórczyni. Jestem nauczycielem medytacji i certyfikowanym coachem w tradycji Zen, a także znawczynią ajurwedy. Praktykuję i dzielę się wiedzą i doświadczeniem na warsztatach, szkoleniach, konferencjach i sesjach indywidualnych. Pracuję i wspieram kobiety w ich drodze ku optymalizacji swojego zdrowia i ścieżki życia.
Koszt: 250 zł.
Płatne na konto BaSzu – 87 1050 1230 1000 0092 7523 7460 z dopiskiem Imię i nazwisko i za co – wpłata do dnia 29.02.2024.
Liczba miejsc ograniczona.
Co musisz ze Sobą zabrać- własną matę, zeszyt, długopis, aby móc Sobie wszystko zanotować i wykorzystać do samodzielnej praktyki.
W czasie warsztatu przewidziana jest krótka przerwa.
Na miejscu do Twojej dyspozycji, będzie herbata, woda i małe co nie co.
W razie pytań kontakt 504 255 699.
Szczegóły wydarzenia
BILETY
250 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
BILETY
250 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
Szczegóły wydarzenia