9 grudnia, godz.10:00 – 11:30
Spotkanie w trakcie którego zapraszam do doświadczania bycia w kontakcie z samą sobą, ale również wśród innych kobiet. W atmosferze bezpieczeństwa, w delikatnym świetle, przy herbacie.
Nauczymy się wykonywać automasaż twarzy. Holistyczne spojrzenie pozwalające łączyć technikę z szerszym spojrzeniem na nasze wewnętrzne piękno.
Co będziemy robiły?
Pokażę Ci jak masować mięśnie głębokie twarzy, rozgrzewać skórę właściwą i pobudzać komórki do produkcji kolagenu. Poczujesz jak rozgrzewają się mięśnie i nauczysz się serii ćwiczeń: mięśni czoła, oczu, policzków, szyi i podbródka. Masaż twarzy to skuteczna, naturalna i przyjemna metoda na redukcję oznak starzenia, poprawę kondycji skóry, korekcję owalu twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek i tzw. „worków” pod oczami.
Dlatego cieszy się coraz większą popularnością?
Pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów. Wprowadza w naszą codzienność czas zarezerwowany tylko dla siebie, zapewniając odprężenie i relaks.
Poznanie i opanowanie nawet kilku elementów masażu warto, a nawet należy  wprowadzić do codziennej, świadomej pielęgnacji skóry.
Wskazówki dla osób biorących czynny udział w części praktycznej:
– wskazany przynajmniej lekki dekolt (masaż zaczynamy od szyi)
– makijaż: najlepiej go nie mieć lub zmyć (będzie taka możliwość na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów). Można ze sobą zabrać kosmetyki do ponownego umalowania.
Koszt:
80 zł.
Informacje w sprawie rezerwacji:
e-mail: baszu@onet.eu
Telefon: 504 255 699
O prowadzącej:
Nazywam się Barbara Szubert. Jestem absolwentką na kierunku Ajurweda na GWSH, instruktorem hatha jogi, oraz certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, właścicielką firmy BaSzu facebook.com/harmonyandbeautybyBaSzu oraz facebook.com/BaSzu_handmade-111842660253600
Na macie stoję od 13 lat, jestem entuzjastką życia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Całe moje życie zawodowe związane jest z pracą z drugą osobą. Poszukiwania swojej ścieżki to w moim przypadku długa droga, ale to inna opowieść…
Szczegóły wydarzenia
BILETY
80
PAŁAC W MIECHOWICACH
BILETY
80
PAŁAC W MIECHOWICACH
Szczegóły wydarzenia