11 maja, godz. 10:00 – 12:00

Spotkanie w trakcie którego zapraszam do doświadczania bycia w kontakcie z samą sobą, ale również wśród innych kobiet. W atmosferze bezpieczeństwa, w delikatnym świetle, przy herbacie.
Nauczymy się wykonywać automasaż twarzy.
Holistyczne spojrzenie pozwalające łączyć technikę z szerszym spojrzeniem na nasze wewnętrzne piękno.
Co będziemy robiły?
Pokażę Ci jak masować mięśnie głębokie twarzy, rozgrzewać skórę właściwą i pobudzać komórki do produkcji kolagenu. Poczujesz jak rozgrzewają się mięśnie i nauczysz się serii ćwiczeń: mięśni czoła, oczu, policzków, szyi i podbródka.
Masaż twarzy to skuteczna, naturalna i przyjemna metoda na redukcję oznak starzenia, poprawę kondycji skóry, korekcję owalu twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek i tzw. „worków” pod oczami.
Dlatego cieszy się coraz większą popularnością?
Pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów. Wprowadza w naszą codzienność czas zarezerwowany tylko dla siebie, zapewniając odprężenie i relaks.
Poznanie i opanowanie nawet kilku elementów masażu warto, a nawet należy wprowadzić do codziennej, świadomej pielęgnacji skóry.
Wskazówki dla osób biorących czynny udział w części praktycznej:
– wskazany przynajmniej lekki dekolt – masaż zaczynamy od szyi, – makijaż: najlepiej go nie mieć lub zmyć (będzie taka możliwość na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów). Można ze sobą zabrać kosmetyki do ponownego umalowania.

KOSZT:
90 zł.
Informacje w sprawie rezerwacji:
Mail: baszu@onet.eu
Telefon: 504 255 699
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach, jest dokonanie wpłaty 90 zł. na konto nr 87 1050 1230 1000 0092 7523 7460, BaSzu Barbara Szubert, w tytule należy podać imię i nazwisko.

O prowadzącej:
Nazywam się Barbara Szubert. Jestem absolwentką na kierunku Ajurweda na GWSH, instruktorem hatha jogi, oraz certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, właścicielką firmy BaSzu , ale to inna opowieść…

Szczegóły wydarzenia
BILETY
90 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
BILETY
90 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
Szczegóły wydarzenia