Niniejsza praca powstała dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej. 
 
Bilety w cenie: 20 zł / osoba, 30 zł bilet rodzinny (1 dorosły+1dziecko).

,,To, co ten duet wykonywał na scenie, było wspaniałe. Ci artyści używają tylko swoich ciał i głosów jako instrumentów muzycznych. Nic więcej. Ale robią to z taką energią, świadomie i przekonująco, że ich występ jest czystą przyjemnością (…). To, co oferują, to czysta energia, rytm w swojej pierwotnej formie”.
Peter Kees, Süddeutsche Zeitung

Kiss to komedia, opowieść o zabawie, przekomarzaniu się, rywalizacji, a przede wszystkim o miłości. Pomysłowe, nowe aranżacje piosenek takich gatunków muzycznych jak rock, pop i tradycyjne utwory bałkańskie, w połączeniu z oryginalnymi propozycjami Alice in WonderBand są wykonywane przy użyciu najprostszych środków, tylko ciałem i głosem. To oszałamiające połączenie dźwięków, rytmów, tańca, gry aktorskiej, śpiewu i akrobatyki w jej pierwotnej formie.
Spektakl został wystawiony ponad osiemdziesiąt razy i obejrzało go 15 000 widzów we Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech, Turcji, Czarnogórze, Bośni, Chorwacji oraz na wielu scenach i festiwalach w Serbii. Spektakl został nagrodzony za eksplorację dźwięku jako sposobu ekspresji w teatrze.
Reżyseria: Visnja Obradovic
Występują Ana Vrbaski i Marko Dinjaski
Aranżacje muzyczne/kompozycja Alice in WonderBand
Kostiumy: Natasa Jovicic / LUTKART
Stylizacja włosów: Budislav Vlajkov / Beastic
Produkcja: Otvoreni Krug Novi Sad
Czas trwania: 1 h.
Alice in WonderBand został założony w 1998 roku na Fruškiej Gorze i od tego czasu zespół regularnie koncertuje oraz prowadzi warsztaty. Są jedynymi artystami w tej części Europy, którzy rozwijają bardzo specyficzny rodzaj sztuk performatywnych: połączenie muzyki, teatru, tańca, ruchu i akrobatyki z wyjątkową sztuką body percussion.
Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 20 ZŁ
Szczegóły wydarzenia