5 kwietnia (piątek) o godz. 19:00 zapraszamy na wielkie muzyczne widowisko!
Koncert „Wielcy Nieobecni II” jest ważnym wydarzeniem kulturalnym i dedykowany jest publiczności, która lubi wracać do „tamtych lat”. Nasi WIELCY to wspomnienie dobrych tekstów, świetnej muzyki, perfekcyjnych aranżacji, a nade wszystko wyjątkowych osobowości. Zapraszamy Państwa do świata wspomnień w towarzystwie rewelacyjnej Koncertowej Orkiestry Dętej POWER OF WINDS pod dyrekcją Klaudiusza Jani oraz wokalistów, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach – Magdaleny Meisel, laureatki wielu muzycznych talent show, jak: „Szansa na Sukces”, „Bitwa na głosy”, czy „Voice of Poland” oraz Mateusza Gancarczyka, laureata wielu festiwali i konkursów, w tym również programu „Szansa na sukces”.
W programie koncertu zabrzmią najbardziej znane i popularne utwory zagranicznych wokalistów i zespołów, których utwory jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu nie schodziły z czołówek list przebojów. Nie zabraknie przebojów ikon muzycznych, jak: Tina Turner, John Lennon, Whitney Houston, George Michael, Freddie Mercury, Michael Jackson, Aretha Franklin, Roxette, Dusty Springfield.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, w którym usłyszymy i wspólnie zaśpiewamy utwory, które od zawsze nosimy w sercu.

Prowadzenie: Michał Fiuk

Miejsce: sala ToTu (I piętro)
Bilety: 70 zł – normalny, 60 zł – ulgowy dla seniorów za okazaniem legitymacji, dostępny wyłącznie w kasie BECEK-u.

W celu zakupu miejsca dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim prosimy o wcześniejszy kontakt z kasą Bytomskiego Centrum Kultury.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
70 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia