W dniu 2 września o godzinie 19:30 w Teatrze Rozbark, miłośnicy muzyki rockowej oraz progresywnej będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu muzycznym. Zespół ATME zaserwuje niezapomniany koncert na fasadzie Teatru Rozbark, a widzowie będą mogli delektować się muzyką z terenu Skarpy Bytom. Wydarzenie rozpocznie jubileuszowy sezon 10 lecia teatru.

To nie tylko koncert, to prawdziwa uczta dźwięku i wizji. Teatr Rozbark przygotowuje spektakularną oprawę świetlną oraz mapping na fasadzie budynku, co sprawi, że wydarzenie będzie miało niepowtarzalny charakter. Odbiorcy koncertu zostaną przeniesieni w świat dźwięków i obrazów, tworząc unikalne wrażenia dla każdego z uczestników.

ATME to zespół z Wrocławia, którego brzmienie jest mieszanką rocka progresywnego i elementów alternatywnych. Ich dynamiczne kompozycje, doskonała technika instrumentalna oraz charakterystyczny wokal tworzą niezwykłe połączenie. Koncert w Teatrze Rozbark jest doskonałą okazją dla miłośników muzyki rockowej, by doświadczyć energii i pasji, którą ATME przekazuje w swojej twórczości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz wyjątkowych widowisk na niepowtarzalny koncert zespołu ATME w Teatrze Rozbark, 2 września o godzinie 19:30. Bądźcie częścią tego niezapomnianego muzycznego doświadczenia!

Wstęp wolny.

Szczegóły wydarzenia
 • Data rozpoczęcia
  02.09.2023 19:30
 • Data zakończenia
  02.09.2023 21:30
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
Szczegóły wydarzenia
 • Data rozpoczęcia
  02.09.2023 19:30
 • Data zakończenia
  02.09.2023 21:30