Chcecie spędzić klimatyczne, przyjemne popołudnie przy smacznym jedzeniu i nastrojowej muzyce?
Gwarantujemy, że zapewni Wam je CISI Band w składzie Julia Lewandowska & Łukasz Malok.
8 grudnia (niedziela), godzina 14.00 w Cechownia Rozbark Kawa i Strawa .
WSTĘP WOLNY!
Umilmy sobie ten wyjątkowy, przedświąteczny czas.
Grafika: Julia Lewandowska
Julia Lewandowska
Pochodzi z Poznania. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Absolwentka studiów licencjackich na grafice warsztatowej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Współtworzyła studencki teatr tańca współczesnego „KoInspiracja”. Występowała z Teatrem Pijana Sypialnia, Stowarzyszeniem Living Space Theatre oraz w Ośrodku Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Stypendystka Rose Bruford College of Theatre and Performance.
Eksperymentuje z łączeniem ruchu i głosu poprzez ucieleśnienia dźwięku – BodyVoicing, w ramach której prowadzi warsztaty i koncerty medytacyjne. Współrealizatorka m.in. projektu pt.: resocjalizacja poprzez kontakt ze sztuką, czyli “Zarapuj mnie Ślunsk”. Członkini Grupy Konwergencje, z którą tworzy projekty interdyscyplinarne, łączące taniec, film i muzykę na żywo, m.in. w projekcie “Popiół i piksel” w 2022 r. w ramach Przestrzeni Sztuki w Katowicach. Współtworzy duet muzyczny CiSi. Stypendystka Prezydenta Miasta Bytomia w roku 2022. Tworzy filmy krótkometrażowe i teledyski, a także trailery spektakli w Teatrze Rozbark.
Otrzymała wyróżnienie w II Międzynarodowym Festiwalu Tańca – Teatr Tańca Jednego Tancerza – „Moja kwarantanna – Laboratorium wewnętrznego dialogu” za etiudę filmowo-taneczną “Midnight sun”. Uhonorowana specjalną nagrodę jury za pracę solową “Pandora” na XV Międzynarodowych Spotkaniach z Monodramem w Suwałkach. Obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską pod tytułem “Taniec wokalny. Relacje między głosem i ruchem w praktykach teatralnych”. Wraz z zespołem Teatru Rozbark otrzymała pierwszą honorową nagrodę specjalną OFF za spektakl “Szekspir.makieta” kolektywu dziewczyńskiego “blisko” na Festiwalu SzekspirOFF 2021 w Gdańsku oraz indywidualne wyróżnienie aktorskie. Od trzech lat rozwija karierę profesjonalną w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark, pracując pod dyrekcją Anny Piotrowskiej i zgłębiając jej metody pracy nazwane: onebodyspacerecognizer. Wychoreografowała i współreżyserowała spektakl “Wytańczyć Malewicza. Wystawa performatywna” z Filipem Jaśkiewiczem w ramach Przestrzeni Sztuki w Katowicach 2023 r. Realizuje warsztaty z seniorami w projekcie Chór Ruchu oraz Tango na Rozbarku.
Łukasz Malok
kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista. Współtwórca (wraz z grupą Sinojja) muzyki teatralnej, m.in. do spektaklu Macieja Cierzniaka pt. „622 upadki” (na podstawie tekstu Stanisława Ignacego Witkiewicza), nagrodzonego pierwszą nagrodą konkursu organizowanego przez Teatr Rozrywki w Chorzowie. Współautor wykonywanej na żywo z klezmerskim zespołem Sinojja muzyki do filmu niemego „Gabinet Doktora Caligari, nagrodzonej pierwszą nagrodą konkursu organizowanego przez Tarnogórskie Centrum Sztuki Niezależnej. Twórca muzyki do kilkunastu gier komputerowych, m.in. licznie nagradzanej za muzykę gry Tower Defense studia Infinite Dreams. Na stałe współpracuje z kabaretem Łowcy.B i Mariuszem Kałamagą, z którymi w projekcie „Ja mmm chyba ściebie” wielokrotnie występował w programach telewizyjnych oraz festiwalach kabaretowych i muzycznych w całej Polsce. Laureat konkursu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce za występ z zespołem Skakał Orkiestra. Jako współtwórca lub muzyk sesyjny jest częścią kilkunastu wydawnictw muzycznych, m.in. z zespołami Krzew Kaliny, Ja mmm chyba ściebie, Cztery Piąte, Decigram, Arkapark oraz obecnie współtworzonymi zespołem iNO i duetem CiSi (z którym w bieżącym roku zdobyli II miejsce w ogólnopolskim festiwalu piosenki poetyckiej Kwiaty na Kamieniach).
Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasową twórczością zespołu na Facebooku oraz Youtubie: