Unikatowa Letnia Potańcówka w stylu retro 27 sierpnia (niedziela) o godz. 17.00 na pl. K. Stanek na zamknięcie cyklu Letniego Parkogrania.

Prowadzić ją będzie wodzirej porywający do tańca i zabawy, odbywać się będą także lekcje tańca. Gościnnie z sądziedzką nutą wystąpią trzy młode i ambitne lokalne Artystki:

Aleksandra Markwica ma 20 lat. Jest bytomianką, absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia i stopnia gimnazjalnego im. F. Chopina w Bytomiu oraz IV LO w Bytomiu. Studiuje psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W wolnych chwilach tworzy własne utwory, głównie ballady. Od najmłodszych lat interesuje się muzyką i śpiewem. Kocha koncerty i podróże. Jest autorką świątecznych piosenek Bytomskiego Centrum Kultury.

Anna Szemainda ma 21 lat, pochodzi z Opola. Jest studentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec. Swoje zainteresowania muzyczne i aktorskie rozwija w Grupie Artystycznej „LOŻA” w Brzeskim Centrum Kultury, gdzie bierze udział w spektaklach taneczno-wokalnych. Interesuje się musicalem. Kocha taniec.

Natalia Kropidłowska ma 20 lat, pochodzi ze Zgierza. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łodzi w klasie fortepianu i organów. Tworzy swoje własne utwory, śpiewa i gra. Interesuje się teatrem i psychologią. Kocha musical. Jest studentką Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku zarządzanie produkcją muzyczną.

Dziewczyny poznały się dzięki muzyce i koncertom Dawida Kwiatkowskiego. Są uczestniczkami wielu obozów artystycznych, muzyczno-wokalnych, w tym Strefy Twórczej z Wokalistą, spędzają czas wolny na koncertach wykonawców różnych gatunków muzycznych oraz wspólnych pasjach i podróżach.

Wydarzenie w ramach projektu pn. „Festyn Sąsiedzki”, współorganizowany ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Ulicy Mickiewicza.

Miejsce: Plac Karin Stanek
Bilety: 5 zł – ograniczona strefa biletowa – 50 miejsc siedzących

Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 5 ZŁ
KONTAKT
BILETY
OD 5 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia