Halo halo, drogie dzieci!
Zapraszamy 3 grudnia (niedziela) na BECEKOWE MIKOŁAJKI! O godz. 16.00 dla najmłodszych wystąpi Teatr Rabcio z Rabki Zdroju ze specjalnym spektaklem „ZIMOWA PRZYGODA”.
Spadł pierwszy śnieg! Ale babcia nie pozwala wyjść dzieciom pobawić się na zewnątrz. Jednak od czego jest wyobraźnia? Jurek, Zosia i Stenia radzą sobie wyśmienicie, robiąc bałwanka z włóczkowych kul i obdarowując go wyciętym z papieru sercem! Ono zaś sprawia, że bałwanek ożywa i jest chętny do wspólnej zabawy z dziećmi i babcią. Jest jednak ktoś, kto potrafi wszystko popsuć. Czy dziadek Paweł zawsze musi być taki niemiły?

Zimowy świat przedstawienia jest stworzony z babcinych wełnianych robótek. Są tu rękawice, czapki, kule śnieżne, drogi, domy, no i sam bałwanek. Ciepła opowieść pełna pomysłów na to, jak wypełnić wnętrze domu zabawą.

Autor: Krzysztof Orski
Reżyseria: Dariusz Wiktorowicz
Scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Dekoracje i lalki: Janina Handzel-Karpus, Eliza Wtorkiewicz-Kaleta, Piotr Piotrowski
Muzyka: Michał Makulski
Realizacja światła: Bogusław Handzel
Realizacja dźwięku: Gabriel Gacek

Obsada:
Urszula Tylek – Stefania, Bałwanek
Agnieszka Kwiatkowska – Babcia, Bałwanek, Przekupka, Lekarz
Piotr Serafin – Dziadek Paweł, Kominiarczyk
Krystyna Kachel – Zosia, Bałwanek
Łukasz Łęcki – Jurek, Bałwanek

Czas trwania: 60 minut

Wiek: 3+

BONUS
17.00 SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM (sala ToTu)
Podczas spotkania ze Świętym Mikołajem i Jego pomocnikami dzieci będą mogły odebrać prezenty wcześniej przygotowane i przyniesione przez rodziców. Przewidziane krótkie animacje i rozmowy z Mikołajem. UWAGA! Rodzice mogą podrzucać podpisane prezenty do szatni BECEK do godz. 16.00. Po spektaklu osoby niezainteresowane spotkaniem z Mikołajem będą miały czas, aby spokojnie wyjść z sali widowiskowej.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
Od 35,-
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia