Obszańska/ Dziedzic/ b2b dj set
9 września 2023, godz. 20:00 – 21.00

Tego wieczoru Agnieszka Obszańska i Łukasz Dziedzic zabiorą Was do swojej muzycznej bajki. Połączą wszystko, co najlepsze w rytmach Amazonii i Afryki zanurzone w energetycznym techno. Od pulsującej dźwiękami Kampali, przez meksykańskie pustynie, brazylijską dżunglę, po klubowe brzmienia z Berlina. Rytm, energia, techno, życie. Spotykamy się, żeby tańczyć!
Dj set towarzyszy wernisażowi wystaw “Niewidy” Julii Świtaj (kuratorka Katarzyna Kalina) i “Jeśli siebie nie poznasz” Pawła Sobczaka (kurator Paweł Wątroba).

Łukasz Dziedzic
Artysta audiowizualny, muzyk, malarz, projektant i kurator sztuki. W latach 2004-2022 współprowadził Galerię Szara. Tworzy filmy wideo, instalacje, projekty muzyczne, jest kuratorem wielu wystaw. Koncertował z różnymi projektami m.in. na festiwalach Unsound w Krakowie, Tauron Nowa Muzyka i Ars Cameralis w Katowicach, Supermarket Art Fair w Sztokholmie czy Art Meetings w Kijowie. Obecnie najczęściej maluje kolorowe obrazy. Mieszka i pracuje w Katowicach i Krakowie.

Agnieszka Obszańska
Dziennikarka, autorka prac dźwiękowych. W latach 2007-2020 roku związana z Programem III Polskiego Radia, gdzie prowadziła m.in.: codzienny serwis „Teren Kultura” i współtworzyła audycję „Radiowy Dom Kultury”. Po odejściu z radiowej „Trójki”, od 2020 r. w Radiu 357 prowadzi autorską audycję o kulturze „Obszary” i „Fikando” z muzyką klubowo-elektroniczną. Pracuje z formami słowno-dźwiękowymi tworząc słuchowiska, podcasty, instalacje dźwiękowe, sound design, bazując na rejestrowanych samodzielnie dźwiękach terenowych. Prowadzi warsztaty dźwiękowo-podcastowe i propaguje idee field recordingu.

 

Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 1 ZŁ
KONTAKT
BILETY
OD 1 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia