W trzy grudniowe soboty: 9, 16 i 30 grudnia oraz 6 stycznia 2024 r. o godz. 14:00 Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na wyczekiwane przez wielu „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” – Holandia, 2023.
Zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!
Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów.
Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!
Czas trwania: 130 min. + 15 min. przerwa (Ferment) napisy
Sala: Gloria (I piętro)
Cena biletu: 35 zł
Szczegóły wydarzenia
BILETY
35,-
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia