Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 11 maja (sobota) o godz. 18:15 na komediodramat teatralny w gwiazdorskiej obsadzie: Inteligenci, który w prosty, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Anna (Izabela Kuna) i Szczepan (Wojciech Malajkat) tworzą na pozór zgrane małżeństwo reprezentujące polską inteligencję. Pewnego dnia dowiadują się, że ich starszy syn jest zamieszany w pobicie czarnoskórego kolegi. To zdarzenie zaburza rodzinną harmonię, ujawnia sekrety i prowokuje rozmowy, które na zawsze zmienią dotychczasowe życie bohaterów. „Inteligenci” w uniwersalny sposób pokazuje losy rodziny i porusza problemy, jakie spotykają nas wszystkich. Stereotypy i etykiety, które znamy z mediów („prawak”, „lewak”, „narodowiec”, „feministka”) mocno wpływają na nasze życie i nie tak łatwo się ich pozbyć. A co najgorsze – utrudniają nam rozmowy nawet z najbliższymi.
„Inteligenci” – komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie: Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Magdalena Stużyńska tworzą w sztuce wyjątkowe role. Dzięki temu od samego początku wciągają nas w historię pełną emocji i humoru.

Obsada:
Anna: Iza Kuna / Anita Sokołowska
Bożena: Magdalena Stużyńska
Szczepan: Wojciech Malajkat
Łukasz: Maciej Łączyński / Maciej Tomaszewski

Autor: Marek Modzelewski
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Produkcja: Katarzyna Fukacz i Damian Słonina (Tito Productions)

Miejsce: sala ToTu (I piętro)
Czas trwania: 70 minut.

Organizator: Adria Art

Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.

W celu zakupu miejsca dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim prosimy o wcześniejszy kontakt z kasą Bytomskiego Centrum Kultury.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
Od 120 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia