Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 15 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 19:00 na „Wieczór Komedii Improwizowanej” Grupy AD HOC – gościem specjalnym będzie: Abelard Giza.

„Wieczór Komedii Improwizowanej” to niepowtarzalne SHOW komediowe składające się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek, tworzonych NA ŻYWO w oparciu o sugestie publiczności!
To właśnie Ty, będziesz mógł zdecydować o postaciach, miejscach akcji, tematyce i losach bohaterów, stając się współreżyserem tego nieszablonowego wydarzenia. Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl – nic nie powtórzy się dwa razy!

Wystąpią członkowie Grupy AD HOC:
Alan Pakosz
Janek Malinowski
Michał „Jeffrey” Ociepa
Michał Próchniewicz

Gość specjalny:
Abelard Giza

Oprawa muzyczna:
Dawid Makosz

Grupa AD HOC
Powstała w 2008 roku i jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się improwizacją komediową. Przez 15 lat swojej działalności zagrała blisko 600 występów przed tysiącami widzów w całym kraju.

Abelard Giza
Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3”, „Piniata”, „Zaodrze” oraz serialu „Kryzys”.
Czego możecie się spodziewać? Wszystkiego!

Czas trwania: 90 minut
Wstęp dla widzów pełnoletnich
Bilety do zakupu jedynie na stronie:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121848/Bytom/Grupa+AD+HOC/

Organizator: Jan Malinowski – Agencja Artystyczna Jan Malinowski

Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
Od 69 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia