Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy podczas Święta Bytomia – 24 czerwca (sobota). Program wydarzenia, jak co roku ułożyli sami bytomianie, którzy w internetowym głosowaniu wybrali artystów, których chcą usłyszeć podczas tegorocznego święta miasta. Tego wyjątkowego dnia będziemy się bawić wspólnie z Agnieszką Chylińską, Majką Jeżowską oraz z zespołami LemON i Pokahontaz. Nie zabraknie również lokalnych akcentów, na scenie wystąpi Audiogram – zespół wyłoniony w Przeglądzie Bytom Live Music. Na miejscu przewidziane są atrakcje dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, stoiska handlowe i promocyjne.

Centrum Uśmiechu
Centrum Uśmiechu zaprezentuje program „Odkrywamy Świat Witamin”, czyli interaktywne show muzyczne dla najmłodszych utrzymane w duchu zdrowego żywienia.

Audiogram
Bytomski zespół o ciężkim brzmieniu i mocnym przekazie! Laureat tegorocznego przeglądu Bytom Live Music.

Majka Jeżowska
Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, “A ja lubię moją mamę”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”).

Pokahontaz
Katowicka formacja hip-hopowa, w której składzie występują znani z Paktofoniki – Sebastian Salbert “Rahim” oraz Wojciech Alszer “Fokus”. Pokahontaz to śmiałe eksperymenty stylistyczne okraszone dużą ilością elektroniki.

LemOn
Grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, z których dwa były nominowane do Fryderyków. Utwory z ich repertuaru takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Agnieszka Chylińska
Wszechstronna polska Artystka – wokalistka i autorka tekstów. Przez lata wokalistka zespołu O.N.A. Obecnie kontynuuje solową karierę – na swoim koncie ma 4 albumy studyjne. Jej muzyka jest klasyfikowana jako połączenie pop rocka, hard rocka i heavy metalu. W jej repertuarze znajdą się znane i lubiane przeboje jak “Nie mogę Cię zapomnieć”, “Kiedy powiem sobie dość” czy najnowszy “Kiedyś do Ciebie wrócę”.

Miejsce: pl. Jana III Sobieskiego

Program:
15.45 Rozpoczęcie wydarzenia
16.00 koncert dziecięcy „Centrum Uśmiechu”
17.00 koncert zespołu Audiogram (Laureat Przeglądu Zespołów Muzycznych Bytom Live Music)
17.45 część oficjalna
18.00 koncert: Majka Jeżowska
19.15 pokaz akrobatyczny na scenie
19.30 koncert zespołu Pokahontaz
20.45 pokaz akrobatyczny na scenie
21.00 koncert zespołu LemON
22.15 pokaz akrobatyczny na scenie
22.30 koncert: Agnieszka Chylińska

Szczegóły wydarzenia
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
KONTAKT
WYDARZENIE
BEZPŁATNE
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia