7 marca, godz. 18:00 – 20:00
Jeśli nie potrafisz znaleźć wspólnego języka z nastolatkiem, dzieckiem lub partnerem…
Każda wasza rozmowa kończy się kłótnią…
Mało ze sobą spędzacie czasu, a Ty chcesz aby było jak kiedyś…
Dziecko Ci nie ufa, albo nie słucha…
Jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem, opiekunem i pragniesz dowiedzieć się jak rozmawiać z najbliższymi budując lub odzyskać dobre relacje, zaufanie i poczucie wartości swoje i najbliższych – ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy na „Warsztat komunikacji w rodzinie i jej wpływ na budowanie poczucia wartości u siebie i dzieci”
Będziemy uczyć się prowadzenia rozmów na każdy temat. Porozmawiamy o emocjach, jak wyrażać uczucia, jak słuchać i zadawać konstruktywne pytania. I dlaczego z niektórymi możemy się dogadać, a z innymi nie. Poznamy metody które pozwalają nam budować poczucie wartości u dzieci, u siebie, u naszych najbliższych, tak abyśmy wszyscy czuli się szczęśliwi w naszych rodzinach.
Koszt uczestnictwa 70 PLN. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczona wpłata do dnia 5 marca 2024.
Zapisy: global@global-metodi.com lub numerem telefonu: 513 96 18 08
Warsztaty poprowadzi Kinga Kuberek coach i trenerka TUS – na co dzień pracuje z osobami w kryzysie psychologicznym lub osobami które pragną w życiu zmiany. Prowadzi warsztaty z młodzieżą, szkolenia z dorosłymi i sesje indywidualne z wykorzystaniem nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i terapii schematów.
Szczegóły wydarzenia
BILETY
70 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
BILETY
70 zł
KONTAKT
PAŁAC W MIECHOWICACH
Szczegóły wydarzenia