Hej Seniorze – pora odkryć potencjał twojego smartfona! Zapraszamy 8 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00 do Bytomskiego Centrum Kultury na warsztaty „Odkryj Potencjał Twojego Smartfona!”. Czy wiesz, że Twój smartfon może być nie tylko narzędziem do komunikacji, ale także potężnym urządzeniem do tworzenia niesamowitych treści wideo i zdjęć? Jeśli chcesz odkryć wszelkie możliwości, które kryje w sobie Twoje urządzenie, to te warsztaty są dla Ciebie! Dodatkowo dowiesz się na spotkaniu jak obecnie działają social media i co nowego wnosi w nasze życie sztuczna inteligencja.

Podczas warsztatów zyskasz:
Umiejętności Fotograficzne
Nauczysz się, jak korzystać z różnych funkcji aparatu w swoim smartfonie, aby tworzyć profesjonalnie wyglądające zdjęcia. Dowiesz się, jak komponować kadry i wykorzystywać światło, aby Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze.
Filmowanie Smartfonem
Poznasz tajniki filmowania za pomocą smartfona – od nagrywania prostych filmów po proste techniki edycji. Dzięki tym wskazówkom i trikom, Twoje filmy będą wyglądać jak dzieła sztuki! 😉
Sekrety Social Media
Odkryjemy, co kryje się za pojęciem Social Media, jakie obecnie są trendy, jakie platformy społecznościowe są najbardziej popularne, jakie treści gdzie warto publikować. Dowiesz się jak budować swoją obecność online i przyciągać uwagę swoich znajomych i rodziny.
Nowości ze Świata AI
Dowiesz się, co obecnie dzieje się w temacie sztucznej inteligencji i jakie innowacje w tej dziedzinie mogą ułatwić nam tworzenie i udostępnianie treści online. Poznasz narzędzia AI, które mogą pomóc Ci w edycji zdjęć i filmów i nie tylko w sposób szybki i efektywny.

Nie czekaj! Dołącz do warsztatów i odkryj, jak Twój smartfon może być Twoim najlepszym narzędziem twórczym. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę z nowoczesną technologią, ilość miejsc ograniczona!
Warsztaty potrwają 3 godziny i oferują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne ćwiczenia. Zajrzyj do świata wideo, który jest nieodłącznym elementem współczesności!
Warsztaty skierowane są dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tworzeniem treści cyfrowych za pomocą smartfona od podstaw.

Dołącz jeśli widzisz chociaż jeden punkt dla siebie:
1. chcesz nauczyć się tworzyć video i foto od podstaw w swoim smartfonie
2. chcesz się rozwijać
3. chcesz lepiej poznać Social Media i zasady publikowania treści
4. jesteś głodna / głodny wiedzy
5. jesteś ciekawy/ciekawa jakie możliwości daje Sztuczna Inteligencja (AI)
6. chcesz poznać nowe osoby, które tak jak Ty są otwarte na wiedzę 🙂

Gotowi, aby podbić cyfrowy świat? 🙂 Dołączcie do mnie i odkryjmy wspólnie nowe możliwości! Zapisy otwarte!

Kto będzie twoim trenerem?
Aleksander Podolski – związany z marketingiem od 15 lat, pasjonat tworzenia video przy pomocy smartfona, entuzjastą nowych technologii. Przez klika lat związany z Becekiem, gdzie odpowiadał za promocję obecnie tworzy treści marketingowe dla firm oraz twórców cyfrowych. Certyfikowany absolwent kursów filmowania Davinci Resolve, Video Marketing, YouTube Pro i Sztuczna Inteligencja w Marketingu. Uważa, że fenomenem jest to, że mamy czasy, w których każdy ma przy sobie małe studio filmowe w swoim smartfonie.

Czas trwania: 3 godziny
Ilość miejsc ograniczona (20 osób)
Bilety: 229 zł
Miejsce: sala Akwarium

*Organizator: Aleksander Podolski

Szczegóły wydarzenia
BILETY
229 zł
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia