I blok zajęć godz. 10.00 – 11.00 gr. wiekowa 7-12 lat poziom open / 120 zł
II blok zajęć godz. 11.30 – 13.00 gr. wiekowa 13+ poziom open / 150 zł
Warsztaty z okazji Jubileuszu 10 lat Teatru Rozbark!
Czas spędzony ze Stefano Silvino obejmować będzie nawiązywanie relacji z ciałem, jego wzmocnienie, a także płynność i dynamikę w pracy choreograficznej. Podczas warsztatów będziemy eksplorować technikę floor work (ruch w parterze) i zajmiemy się choreografią tańca współczesnego. – prowadzący o zajęciach.
Stefano Silvino pochodzi z Włoch, a dokładnie ze słonecznej Sycylii. Karierę rozpoczął jako tancerz we Włoszech i Niemczech, tańcząc w musicalach i teatrach.
W 2014 roku przeniósł się do Polski, gdzie dostał angaż w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK. Pracował u boku choreografów Ivgi & Greben oraz Anny Piotrowskiej.
Rok później zamieszkał w Warszawie, gdzie zgłosił się do programu You can Dance – Po prostu tańcz! Ten moment był przełomowy w jego karierze – Stefano wygrał 9.edycję i dzięki wygranej miał szansę odbyć warsztaty w prestiżowej szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku.
Po powrocie do Polski zaczął uczyć i tworzyć własne projekty taneczne.
Tańczył dla Teatru Wielkiego w “Halka Wileńska” z Agnieszką Glińską i Weroniką Pelczyńską oraz w Zawirowaniach w “Boskiej Komedii” z Elwirą Piorun.
Wziął udział w kilku rezydencjach, współreżyserując i tańcząc w przedstawieniach takich jak: “Przesada” z Moniką Szpunar i “UNCOMMODUM” z Michałem Góralem.
W 2021 roku przeniósł się do Madrytu, gdzie pracuje jako nauczyciel tańca i choreograf w Elephant in the Black Box pod kierownictwem Jean Philippe’a Dury’ego.
W 2022 roku asystował u boku Eriki Silgoner w produkcji w Skånes Dansteater/Szwecja oraz w 2023 roku w Scapino Ballet/Holandia.
Obecnie prowadzi Studio42 w Warszawie i kieruje Architectural Movement.
Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów przy niewystarczającej ilości uczestników.
Regulamin warsztatów oraz karta zgłoszenia na warsztaty znajdują się w szczegółach wydarzenia w kalendarium.
Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 120 ZŁ/150 ZŁ
Szczegóły wydarzenia