Zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury 17 lutego (sobota) 2024r. o godzinie 11:00 na warsztaty prowadzone przez Aleksandra Podolskiego „Tworzenie Video Smartfonem od Podstaw + Social Media + AI”

Mobilne video to trend naszych czasów, nie ważne czy jesteś twórcą czy odbiorcą każdy z nas spędza nad nim wiele czasu. Twój smartfon to mobilne studio filmowe, w którym możesz tworzyć niesamowite filmy od tych dla siebie i przyjaciół dokumentując na przykład wyjazdy na wakacje, wydarzenia po takie, które pomagają budować twój wizerunek lub/i sprzedawać twoje produkty.

Zastosowań jest wiele ale wszystko sprawdza się do tego, że najpierw musisz poznać i wykorzystać potencjał swojego smartfona! Dołącz do warsztatów i zdobądź nowe umiejętności.

Włącz kreatywność! Opanuj sztukę tworzenia wideo, opanuj social media, i wykorzystaj potęgę AI – wszystko w jednych fascynujących warsztatach!

Jak nagrywać video od podstaw? Zasada 5 kroków, dobieranie ustawień i światła, najlepsze aplikacje, dodawanie dynamicznych napisów – wszystko wszystko w twoim smartfonie!

Nagrywanie w warunkach domowych? Dowiesz się, jak stworzyć profesjonalne materiały bez konieczności posiadania studia nagraniowego. To bardziej proste niż myślisz!

Montaż video to sztuka! Opanuj podstawy edycji, aby Twoje filmy były dynamiczne i ciekawe.

Publikacja na social mediach? Jak budować markę osobistą, zrozumieć algorytmy, wybrać właściwe formaty i kanały, oraz jak mówić do kamery bez stresu – wszystko, co potrzebne, aby wasze treści przyciągały uwagę.

Tworzenie z użyciem AI? Dlaczego warto korzystać z wsparcia AI, jak tworzyć z użyciem Chata GPT, i co w jakich aplikacjach możemy wygenerować – to wszystko poznacie na warsztatach!

Warsztaty trwają 5 godzin i oferują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne ćwiczenia. Zajrzy do świata wideo, który jest nieodłącznym elementem współczesności!

Warsztaty skierowane są dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tworzeniem video od podstaw.

Dołącz jeśli widzisz chociaż jeden punkt dla siebie:
1. chcesz nauczyć się tworzyć video od podstaw w swoim smartfonie
2. chcesz się rozwijać
3. chcesz lepiej poznać Social Media i zasady publikowania treści
4. chcesz rozwijać swoją markę i zarabiać dzięki Social Mediom
5. jesteś ciekawy/ciekawa jakie możliwości daje AI

Nie dołączaj jeśli któryś z punktów jest Ci znany:
1. dobrze radzisz sobie z nagrywaniem i montowaniem video
2. masz ogarnięte social media i wiesz jakimi zasadami się rządzą
3. twierdzisz, że wiesz już wszystko
4. nie chcesz się rozwijać
5. uważasz, że AI to koniec świata

Gotowi, aby podbić świat wideo? Dołącz do mnie i odkryj nowe możliwości!

Zapisy otwarte!

Co zyskasz dołączając do warsztatów?
5h zajęć teorii i praktyki
Odkryjesz potęgę swojego telefonu
Zdobędziesz nowe umiejętności
Nie zostaniesz z tyłu w temacie rozwijających się Social Mediów
Zaczniesz budować swoją markę osobistą
Dostaniesz workbook i certyfikat

Kto będzie twoim trenerem?
Aleksander Podolski – związany z marketingiem od 15 lat, pasjonat tworzenia video pod social media. Przez klika lat związany z Becekiem, gdzie odpowiadał za promocję obecnie tworzy treści marketingowe dla firm oraz twórców cyfrowych. Certyfikowany absolwent kursów filmowania Davinci Resolve, Video Marketing oraz YouTube Pro. Uważa, że fenomenem jest to, że mamy czasy, w których każdy ma przy sobie małe studio filmowe w swoim smartfonie.

Ilość miejsc ograniczona
Sala: Akwarium
Bilety: 189 zł

Szczegóły wydarzenia
BILETY
189 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia