Warsztaty “Uwolnij swój głos” w ramach projektu „Krzycz, Siostro, krzycz!”
17 maja, godz. 16:00 – 19:00
CSW Kronika, Rynek 26 Bytom (1. piętro)
_____

Podczas warsztatów będziemy zastanawiać się jak wykorzystać nasz głos, żeby dobrze o siebie zadbać i żeby postawić granice, kiedy jest to potrzebne. Porozmawiamy o tym co nam pomaga, a co utrudnia zabieranie głosu. Będziemy też ćwiczyć uwalnianie naszego głosu – czyli mówienie mocno i dobitnie oraz, oczywiście, krzyczenie. Warsztaty prowadzone będą w całości metodami aktywnymi, w oparciu o dyskusję i działanie.

Prowadząca:
Agnieszka Biela – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego i treningu interpersonalnego, superwizorka edukacyjna. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Studium Pedagogicznego UJ, Szkoły Trenerów BAZA (Stowarzyszenie RPP “Integracja”), Akademii Treningu WenDo (fundacja Autonomia) i Studium Treningu Interpersonalnego (INTRA). Certyfikowana trenerka WenDo – metody budowania pewności siebie, asertywności i samoobrony dla kobiet. Od 2014 r. aktywnie działa na rzecz równości i przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Jest współzałożycielką i członkinią zarządu Fundacji Owoc Spotkania.

Jeśli chcesz wziąć udział, zapisz się mailowo: iwona.sobczyk@kronika.org.pl lub telefonicznie: 32 281 81 33.

_____

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Krzycz, Siostro, krzycz!” i towarzyszą wystawie, którą możecie oglądać do 31 maja.

Projekt „Krzycz, Siostro, krzycz!” dofinansowano ze środków Fundacji Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość (Stiftung Erinnerung, Verantwortung und Zukunft | EVZ Foundation ) w ramach programu „Historia lokalna”.

Szczegóły wydarzenia
BILETY
OD 1 ZŁ
KONTAKT
Szczegóły wydarzenia